Презентація дитячого мюзиклу «Одного разу 20:20»


20 грудня 2019 року в Інформаційному агентстві «УНІАН» відбулась презентація дитячого мюзиклу «Одного разу 20:20».
Спікерами виступили: Ірина Климович, керівник та засновник продюсерського центру «Кадрики», автор ідеї та продюсер мюзиклу «Одного разу о 20:20»; Олександр Вознюк, громадський діяч, Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»; Ірина Оськіна, громадський діяч, засновник «Асоціація королев України»; Марта Рак, співачка, учасниця і переможниця міжнародних фестивалів, вихованиця продюсерського центру «Кадрики»; Тетяна Бутіна, актриса, власниця агенства з організації дитячих свят «ТАРАРАМ».
Показ мюзиклу «Одного разу 20:20» буде благодійним. «Ми раді тим, що ми не тільки створюємо хороше, авторське відео, ми також займаємося благодійністю, для нас це є пріоритетом. Засоби, які ми збираємо під час трансляції, ми віддаємо дітям на лікування», – додала Ірина Климович і зауважила, що всі зібрані кошти будуть передані Анастасії Бедлінскої на лікування її дочки Софії.
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» опікується дітьми з особливими потребами, всіляко підтримує ініціативи та проекти, які йдуть лише на благо наших дітей та захист їх прав.
Офіційна прем’єра відбудеться 23 грудня 2019 року у Львові в кінотеатрі «Планета Кіно».

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.