В гостях у Верховному суді

21 грудня до Кловського палацу завітали діти та дорослі, які проходять реабілітацію у Київському міському Центрі соціальної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю. Як зауважив в.о. Голови Верховного Суду, голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Станіслав Кравченко, судді ВС раді приймати гостей. Він також принагідно привітав відвідувачів із прийдешніми святами та побажав успіхів, здійснення заповітних мрій.
Станіслав Кравченко розповів присутнім про важливість суддівської професії. Крім того, відповів на їхні запитання про те, як і з якими проблемами можна звертатися до суду, що входить до обов’язків голови суду та суддів, що потрібно для того, аби стати суддею.
Суддя Великої Палати ВС Віталій Уркевич та суддя ККС ВС Світлана Яковлєва провели для гостей «Урок справедливості». Після цього відвідувачі читали власні вірші, виконували пісні під акомпанемент гітари, а також пригощалися солодощами.
Судді ВС подякували гостям за такі творчі подарунки, а відвідувачі – за створення домашньої атмосфери зустрічі.
Учасники заходу сфотографувалися на згадку, а потім відбулася екскурсія Кловським палацом.
Зустріч проведена в рамках Проєкту «Суд очима особливих дітей», який спрямований на соціалізацію та адаптацію дітей з інвалідністю, ознайомлення їх із діяльністю судової системи та виховання в них правової свідомості, обізнаності і формування позитивного іміджу суду. Проєкт реалізується Всеукраїнською громадською організацією інвалідів
21 грудня 2019 року “миколайчики” Верховного Суду Станіслав Кравченко, Віталій Уркевич, Світлана Яковлєва, Оля Прокопенко, за ініціативи ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”, в рамках проекту “Суд очима особливих дітей”, влаштували нашим дітлахам справжнє чарівне свято у казковому Кловському палаці❗
Дітки мали нагоду познайомитися та поспілкуватися з керівництвом Верховного Суду. Під час чаювання зі смаколиками діти читали вірші, співали пісні та дізнатися про систему роботи судової гілки влади.
Давайте робити цей світ добрішим і відкривати таланти особливих дітей❗
Бо вони, як ніхто, потребують нашої уваги❗

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.