Презентація першого в Україні рухливого інформаційно-платіжного терміналу

Доступ до правосуддя для людей з інвалідністю – це не лише вирішення процесуальних перешкод, отримання судового захисту, але й такі прості, як: дістатися до зали судового засідання, оплата судового збору на місці і т.д.

Сьогодні зроблено ще один крок – встановлення інформаційно-платіжного програмно-технічного комплексу самообслуговування (ІПТКС) з метою забезпечення рівних прав для всіх категорій громадян та інтеграції сучасних інформаційних технологій в роботу суду.

Презентація ІПТКС розпочалася з вітального слова голови Київського ААС Андрія Горяйнова. Він відзначив, що, порівнюючи минуле і сьогодення, ситуація щодо ставлення до людей з інвалідністю та забезпечення їхнього безперешкодного доступу до суспільних послуг стрімко змінюється. Валентина Сімоненко, голова Ради суддів України, підкреслила, що судова гілка влади першою буде облаштовувати суди такими терміналами. «Вітаю, що саме в Київському апеляційному адміністративному суді це відкривається. Мені здається, це дуже символічно, що саме в адмінюстиції, адже вона створена для захисту прав громадян».

Андрій Горяйнов, голова Київського ААС; Олександр Вознюк, голова ВГОІ
Андрій Горяйнов, голова Київського ААС; Олександр Вознюк, голова ВГОІ “Правозахисна спілка України”; Олександр Махініч, генеральний директор ТОВ “ПЛАСІС”; Валентина Сімоненко, голова Ради суддів України; Зеновій Холоднюк, голова ДСА України

Власне презентацію інтерфейсу та технічного наповнення, демонстрацію можливостей терміналу здійснив Олександр Махініч, генеральний директор технічного партнера ТОВ «ПЛАСІС». Завдяки цьому ІПТКС відвідувачі зможуть оплатити судовий збір та адміністративні стягнення, дізнатися інформацію про суд, рештою від оплати – поповнити мобільний рахунок або надіслати на благодійність. Термінал тестували та схвалили Віталій Пчолкін з Національної асамблеї інвалідів України та Зеновій Холоднюк, голова ДСА України.

Віталій Пчолкін, представник Національної асамблеї інвалідів України
Віталій Пчолкін, представник Національної асамблеї інвалідів України

Ми дякуємо всім присутнім за те, що стали свідками цієї суспільно важливої події.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.