Проведення фокус-групового дослідження з активістами Донецької області.16 липня 2021 року Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк з робочим візитом відвідав місто Краматорськ Донецької області.
Метою візиту стала зустріч з активістами громад Донецької області та проведення фокус-групового дослідження стосовно питань доступності, інклюзії та інтеграції людей з інвалідністю до процесів прийняття рішень у наступних сферах: молодіжної політики, освітньої, комунікативної, соціальної, культурної та спорту.
Зазначимо, що на основі отриманих даних фокус-групового дослідження буде проаналізовано фактичний (реальний) стан щодо включення людей з інвалідністю до процесів прийняття рішень (як на місцевому, так і на регіональному рівнях), їх залучення до розробки планів, програмних та стратегічних документів в Донецькій області України, а також дасть змогу напрацювати шляхи подолання виявлених проблем для цільових груп . Також Організацією планується розроблення рекомендації для органів місцевого самоврядування та органів державної влади різного рівня (громади, району, області та національного рівня) щодо інтеграції людей з інвалідністю до процесів прийняття рішень.
Вищезазначене в довготривалій перспективі забезпечить врахування інтересів людей з інвалідністю та інтеграцію людей з інвалідністю, представників інших вразливих груп населення до соціально важливої громадської діяльності та до процесів прийняття рішень, розробки та впровадженню державних планів, програм та проектів в партнерстві з відповідними державними установами на всіх рівнях. Внаслідок чого будуть подолані серйозні поведінкові, правові, соціальні та комунікативні бар’єри, які існують наразі в суспільстві та владних установах щодо людей з інвалідністю та організацій громадянського суспільства, які представляють та просувають їх інтереси, а також безпосередньо буде врахована думка самих людей з інвалідністю, їх організацій та організацій громадянського суспільства, які займаються захистом прав осіб з інвалідністю та просуванням концепції універсального дизайну, безбар’єрності по розбудови інклюзивного суспільства щодо конкретних рішень та програм.
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» щиро дякує активістам громад Донецької області за участь у заході та змістовне обговорення!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.