Березневі прогулянки на ранчо Дядюшки Бо дітьми з інвалідністю міста Одеси

Одеський осередок Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в межах частини всеукраїнської програми «Відчуй дотик живої природи», що передбачає Іпотерапію, як комплекс реабілітаційних заходів для покращення здоров’я та самопочуття дітей з інвалідністю – з наслідками поліомієліту та дитячого церебрального паралічу, аутизму та діти з інвалідністю Одеського дитячого будинку інтернат для дітей інвалідів, відвідали в черговий раз кінний клуб «Ранчо дядюшки Бо».

Діти із задоволенням на свіжому повітрі, в атмосфері близькості до живої природи мали змогу поспілкуватись з домашніми тваринами, що там утримуються, погодувати їх та покататись на кониках. Такі події позитивно впливають на їх здоров’я, самопочуття та настрій. Після кожної такої прогулянки діти з нетерпінням чекають на наступну. Показником успішності даних заходів є усміхнені щасливі діти з інвалідністю та показники медичного персоналу щодо покращення їх фізичного та психологічного самопочуття.

«Ранчо дядюшки Бо», знаходиться в 40 кілометрах від м. Одеса, в мальовничому куточку живої природи, з великою кількістю сонячних днів, стилізоване під «Дикий Захід» та надихає до довготривалих стосунків й відвідин.

Щиро дякуємо керівництву «Ранчо дядюшки Бо» за надану можливість відвідувань та прогулянок по території дітьми з інвалідністю міста Одеси, а також за розуміння та творчу співпрацю.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» реалізовує всеукраїнський проект «Відчуй дотик живої природи», котрий має за мету допомагати дітям-інвалідам отримувати профілактичні заходи методом Іпотерапії в різних куточках України за найближчим місцем проживанням. За час започаткування цього проекту було здійснено 864 заняття в кінних клубах на території України та проведено реабілітацію близько 70 дітей з інвалідністю. Ми й надалі продовжуватимемо цей успішний для здоров’я дітей з інвалідністю проект та віримо, що такі заходи оздоровлять ще багато діточок, радість та щастя котрих є безумовними, а дитинство яскравим. Наші спільні зусилля, щодо незахищених верств населення в різноманітній допомозі роблять наше суспільство толерантним, гармонійним та безпечним.

Добро робити легко! Приєднуйтесь та підтримуйте!

From Одеса, Ранчо дядюшки Бо, 2016-03. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 4/11/2016 (13 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.