Флешмоб “Ми Поруч”

Сьогодні в чудовий суботній день, в день святкування християнського свята Вербної Неділі, чудові дітки міста Одеси з особливими потребами різних місцевих спеціальних шкіл-інтернатів, а також студенти Національного Університету Одеська Юридична Академія разом з їх Президентом Сергієм Ківаловим та  представниками нашої організації Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” провели незабутній для дітей флешмоб “Ми Поруч”. Усі разом розважались на студентському спортивному майданчику біля моря разом з клоуном-аніматором, грали цікаві рухливі ігри, послухали привітання від Голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” Олександра Вознюка та Президента Національного Університету Одеська Юридична Академія Сергія Ківалова, отримали чудові смаколики, та разом з студентами висадили  декілька десятків дерев на схилах в парковій зоні поблизу моря в м. Одеса.

Під час цього заходу діти відзначили позитивно таку подію, їм сподобалось й розважатись з молоддю, а також висаджувати дерева поблизу моря в місті Одеса. Одна з учасниць Аліса, учениця школи — інтернату для дітей з пониженим зором відзначила, що висадка дерев в парковій зоні міста біля моря для неї знаменувала залишення частинки її разом з цим деревом для майбутнього, й з задоволенням прийматиме участь у аналогічних заходах.

Незважаючи на пасмурну весняну погоду на вулиці біля моря, ніхто з дітей не замерз. Дітки по закінченню флешмобу були напоєні смачним чаєм з паскою біля моря на свіжому повітрі та з задоволенням повернулись до своїх навчальних закладів, з надією на повторення такого відпочинку.

Важливим меседжем даної стартової акції є залучення молоді міста Одеси до спільного проведення часу та співпраці щодо дітей з особливими потребами, звернення їх уваги до менших членів нашого суспільства та виховання толерантності, гуманності, милосердя.

Ми щиро дякуємо усім хто долучився до організації даного заходу: Національний Університет Одеська Юридична Академія, ТОВ Турист за надання допомоги, а також молодь, що відгукнулась на таку спільну акцію з проведення часу з дітьми з особливими потребами міста Одеси. Для дітей з особливими потребами важливим є, щоб про них не забували та їх допомагали. Діти особливо тонко творчо відчувають все що відбувається навколо в їх життя та потім це зображують в своїх творчих роботах. Розвиваючи їх сьогодні та виділяючи їм свою увагу, час та любов ми допомагаємо розвиватись нашому суспільству, а також виховуємо сильне майбутнє наше покоління.

Наша ідея та зусилля в організації таких заходів направлена на розвиток, соціалізацію та адаптацію дітей з особливими потребами в нашому суспільстві. Ми хочемо допомогти відсторонити бар’єри в комунікації та проведенні дозвілля між різними членами нашого суспільства, показавши що дітки з особливими потребами мають творчий, культурний та соціально комунікативний повноцінний потенціал.

Прес-центр


From Флешмоб “Ми поруч”, Одеса. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 4/26/2016 (10 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.