Літні прогулянки дітей з інвалідністю на Ранчо Дядюшки Бо 2016 року

Ось уже літо до середини календаря добігає. Усі діти цьому безмежно радіють, щодня мають змогу насолоджуватись сонячним теплом, довгими літніми вечорами, безмежною красою та буйства  природи.

Діти з інвалідністю м. Одеси також оздоровлюються та проводять корисно час на свіжому повітрі. Регулярні поїздки на Ранчо Дядюшки Бо в передмісті Одеси є їх улюбленим місцем проведення часу та вдпочинку, й ми щиро дякуємо за таку надану можливість керівництву та персоналу даного закладу та за толерантність, доброту в ставленні до дітей з особливими потребами.

Дівчинка Марійка з теплотою згадує свої відвідини та спілкування з кониками й живою природою.

Привіт усім! Я Марійка. Мені 13 років. Люблю коників та тварин.  На ранчо ми їздимо з моїми друзями з будинку-інтернату та вихователем дуже часто. Мені дуже подобається там проводити час. Найбільше мені подобається кататися на коні. Я вже не боюсь сидіти верхи та вмію триматись на ньому. А ще, там є різні тварини: баранчики, свинки, кізоньки, кролики, котики. Нам дозволяють їх погодувати, потримати на руках та погладити.

Нас усіх разом садять в повозку і її везе кінь Роккі.  Це весело та смішно. Для мене поїздка на Ранчо Дядюшки Бо – це хороший настрій, веселі враження, нові друзі, улюблені тварини. Я люблю це місце. Дуже чекаю нових зустрічей з моїм улюбленими тваринками. В школі я часто їх малюю, вмію вишивати. Дякую усім!”

На сьогодні відвідувати заняття кінної реабілітації можуть не усі діти з особливими потребами в різних куточках України через різні обставини. Але ми дякуємо за те, що є організації та однодумці, що нас підтримують та завжди йдуть на зустріч у питаннях дітей з інвалідністю, та допомагають їм отримати необхідну реабілітацію, та під час занять розслабитись, зняти психоемоційне навантаження, підняти настрій. Дуже важливим є ситематичність заннять для отримання бажаного очікуваного результату. Діти з інвалідністю легко звикають до тварин та йдуть на контакт. Ми раді бачити результати дітей та намагаємось підтримати їх досягнення регулярними відвідинами кінних клубів та ранчо.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.