Семінар на презентацію навчального курсу для осіб з інтелектуальною недостатністю “Право на любов”

5-7 липня 2016 року в м. Київ, Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” була учасником тематичного семінару для організацій-членів ВГО «Коаліція» та запрошених гостей, що проводять семінари для законних представників «Права осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» де було здійснено презентацію навчального курсу для молоді з інтелектуальними порушеннями “Право на любов”, в котрому розглядались питання статевого виховання осіб  з інтелектуальною недостатністю, виховання та особливості прояву поведінки у в дома та в колективі, гігієни  статевого життя, право на прояв, почуття, емоції, побутові навички поводження, а також захист осіб з інтелектуальними порушеннями від фізичних посягань третіх осіб та право на збереження майбутнього потомства, та репродуктивного здоров’я, державна політика й регулювання  репродуктивних прав недієздатних осіб.

Усі дні захід відбувався нисичено-інформаційно з дискусіями, з наведенням прикладів з життя різноманітних ситуацій та рекомендації з аналізом провідних спеціалістів учасників заходу.

Тема репродуктивного здоров’я осіб з інтелектуальними порушеннями виявилась настільки цікавою, що присутніх було замість 56 запланованих учасників – більше 70.

Представники нашої організації активно приймали участь в обговоренні багатьох тем, що є актуальними для навчальних закладів та установ, в котрих перебувають особи з інтелектуальною недостатністю а також сімей, та мали змогу отримати відповіді від профільних спеціалістів та педагогів, щодо роботи та навчання таких осіб, а також, врахували рекомендації для майбутніх тренінгів та курсів.

Семінар відбувся успішно завдяки підтримці Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів, Благодійному фонду “Здоров’я жінки і планування сім’ї” проекту “Репродуктивне здоров’я в Україні” за підтримки USAID – US Agency for International Development.

  

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.