Робоча група з питань забезпечення реалізації і захисту виборчих прав осіб з інвалідністюРозпорядженням Голови Центральної виборчої комісії від 02.12.2019 №52 створено Робочу групу з питань забезпечення реалізації і захисту виборчих прав осіб з інвалідністю, до складу комісії увійшли представники 12 профільних громадських організацій, у тому числі Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».
Очолив Робочу групу член ЦВК Сергій Постівий.
09 грудня 2019 року відбулося перше засідання Робочої групи.
Головним завданням Робочої групи є надання консультацій, рекомендацій та сприянні ЦВК у підготовці й розробці нормативних документів, спрямованих на забезпечення та реалізацію виборчих прав людей з інвалідністю та поліпшення їх доступності, а також інших маломобільних груп населення до виборчого процесу.
За словами Сергія Постівого, Робоча група має сприяти ЦВК у реалізації експериментальних і пілотних проєктів, спрямованих на реалізацію виборчих прав людей з інвалідністю.
На першому засіданні учасники робочої групи обговорили регламент майбутньої діяльності та основні завдання. Також були узагальнені пропозиції щодо удосконалення й адаптації офіційних сайтів ЦВК та Державного реєстру виборців для їх зручного використання людьми з порушенням зору.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.