Семінар «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями»
14-15 листопада в м. Києві відбувся семінар «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями», який був організований ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” за активної підтримки Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів і Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Основними темами семінару були забезпечення безбар’єрного доступу до правосуддя осіб з обмеженими можливостями, позасудові шляхи вирішення соціальних питань осіб з інвалідністю, нагальні питання сьогодення, а саме правові підстави по перерахунку субсідій, пенсій тощо.
В.о. директор Четвертого Київського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги – Бреус Сергій та інші представники центру роз’яснювали права осіб з інвалідністю, навчали складати зразки процесуальних документів, розповіли про перші кроки дій у разі порушення прав осіб з інвалідністю.
Також було обговорено учасниками семінару питання створення на базі Центру «Інформаційно- консультаційного юридичного відділу», щоб люди з інвалідністю міста Києва могли прийти і отримати висококваліфіковану юридичну допомогу, або роз’яснення з тих чи інших правових питань.
Крім того, не залищилась поза увагою учасників семінару і питання професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю, проведено кілька тренінгів та вправ з цього напрямку.
ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” щиро дякує учасникам семінару за активну роботу, а модераторам та доповідачам за небайдужість, щирість у виріщенні соціальних питань людей з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.