5 років Національній асоціації адвокатів України


17 листопада Національна асоціація адвокатів України провела конференцію присвячену до 5-річчя створення першої професійної самоврядної організації адвокатури.
У конференції прийняли участь ключові європейські партнери української адвокатури, представники органів адвокатського самоврядування регіонального та національного рівнів, адвокати, які очолюють комітети НААУ, офіційні особи українських органів влади та представники адвокатури, обрані до органів правосуддя.
Конференція розпочалася з вітального слова голови НААУ Лідії Ізовітової.
Програма заходу дуже насичена в якій обговорювалося ряд важливих питань, це і про 5 успішних років незалежних кваліфікаційно-дисциплінарних процедур: виклики та перемоги. Захист прав адвокатів як гарантія дотримання прав людини. Безоплатна правова допомога в Україні, застосування норм адвокатської етики, а також ще ряд важливих питань.
Під час конференції було підведено підсумки діяльності першої каденції органів адвокатського самоврядування, розроблено стратегію подальшого розвитку інституту адвокатури, обговорено напрямки міжнародної тісної співпраці.
Також учасники конференції обговорювали досягнення НААУ, які ще важливі кроки потрібно зробити для розвитку інституту адвокатури, на яких проблемних питання акцентувати увагу НАУ, піднімалося питання на необхідності подальшого посилення захисту прав адвокатів та гарантії адвокатської діяльності.
З нагоди ювілею НААУ відбулася церемонія нагородження адвокатів, які зробили вагомий внесок в розбудову Національної асоціації адвокатів України. Приємною миттю на конференції стало нагородження Голови ВГОІ «Правзахисна спілка інвалідів», адвоката, члена Ради адвокатів міста Києва Олександра Вознюка.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.