Сформовано новий склад Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України

26 серпня 2021 року відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.
Нагадаємо, що Громадська рада при Міністерстві соціальної політики України – це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган. Мета утворення Громадської ради – забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сферах зайнятості населення та трудової міграції, трудових відносин, соціального захисту населення, надання соціальних послуг, з питань сім’ї та дітей, захисту депортованих за національною ознакою осіб, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження насильства в сім’ї, а також здійснення громадського контролю за діяльністю Міністерства соціальної політики та налагодження ефективної взаємодії з громадськістю.
Участь в установчих зборах взялиуповноважені особи, які в установленому порядку були висунуті інститутами громадянського суспільства та за рішенням Ініціативної групи набули право брати участь в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України. Зазначимо, що ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» висунула у якості кандидата до складу Громадської ради Голову організації-Олександра Вознюка.
Раді повідомити, що Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк був обраний установчими зборами до складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.
Впевнені, що новостворена Громадська рада допоможе врахувати громадську думку при розробці програмних документів, стратегій та нормативно-правових актів та забезпечить системний діалог Міністерства з громадськістю, підвищить якість підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки.
Рухаємось далі.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.