Щасливі Долоні

Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк за запрошенням Голови дитячого міжнародного фонду «Щасливі Долоні» Олени Піддубної відвідав ювілейний Десятий міжнародний концкурс – фестивал талановитих дітей-сиріт «Щасливі Долоні», який відбувся 18 листопада 2015 року в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка.

Серед присутніх запрошених людей було безліч відомих діячів України з різних галузей та сфер життя, дипломатичний корпус, зірки та меценати, які прийняли участь у фестивалі та нагородженні його переможців.

Після виступу дітей-сиріт та зірок вітчизняної естради, був проведений аукціон з продажу робіт дітей-сиріт, всі виручені кошті від аукціону надійдуть конкретній дитина, яка своїми руками зробила неймовірну красу. А подивитися дійсно було на що.

Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк взяв активну участь в аукціоні на якому придбав дві ікони.

Після аукціону відбувся фуршет, на якому всі запрошені гості мали змогу в невимущеній обстановці поспілкуватися один з одним.

Олександр Вознюк та Олена Піддубна провели коротку зустріч, на якій дійшли згоди про подальшу співпрацю та взаємодію в рамках спільних проектів та цілей в зусиллях допомоги дітям сиротам та інвалідам.

На зустрічі було досягнуто домовленість про формування подальших сумісних соціально-правових проектів направлених на потреби дітей-сиріт та інвалідів, з метої їх адаптації до соціуму та до подальшого самостійного життя, вирішення їх ключових життєвих труднощів.

Є намір також провести спільний соціальний проект-аукціон ручних робіт сиріт та інвалідів з залученням якнайбільшої аудиторії для наближення суспільства до сердець цих дітей й продемонструвати, що вони є невід’ємною частиною нашого суспільства, що чутливіше за інших переживають за все, що відбувається навколо, продемонструвати близкість  та тонкість їх душ у сприйнятті навколишнього світу.

Дані сумісні проекти мають взаємно наблизити суспільство в гуманізмі до дітей-сиріт та інвалідів, продемонструвати, що такі категорії нашого суспільства нікуди, на жаль, не діваються, й ми мусимо якнайбільше приймати участь в адаптації цих дітей для виховання повноцінних членів суспільства та допомогти їм стати нашими зразковими щасливими громадянами.

На останок Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк подякував Олені Піддубній за запрощення та відзначив високий рівень організації та проведення Десятого міжнародного концкурсу – фестивалю талановитих дітей-сиріт «Щасливі Долоні».

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.