Відчуй дотик живої природи – 11.2015

В честь всесвітнього дня дитини, ось вже який раз наших діток радісно приймають на заміському комплексі ранчо «Болівар» в селі Здорівка, вул. Щорса, 114, Васильківского району, Київської області, де ми були 20 листопада 2015 року.

Перш за все хочемо щиро подякувати керівництву цього заміського відпочивального комплексу за надану можливість таких прогулянок в живому мальовничому куточку природи під Києвом, де діти мають можливість з користю провести час та оздоровитись.

В черговий раз нас радують наші підопічні, коли ми спостерігаємо радість на їх обличчях від відвідування комплексу ранчо «Болівар».

Кожна усмішка на їх обличчях, кожен впевненіший круг на красені конику, кожен твердий крок цих дітей опісля, та їх впевненність – є саме тою ціллю, ради якої організовуємо такі регулярні виїзди на ранчо.

Свіже повітря та неформальне середовище, ігри, прогулянка на конях є незабутнім враженням в житті дітей. Ми раді допомогти їм покращити їх життя та здоров’я.

Зі своєї ж сторони наша організація зробе все необхідне для залучення небайдужих осіб по всій Україні для створення подібних заходів в регіонах нашої країни та наданню можливості оздоровлення ще більше діточок та принесення частинки тепла в їх серця.

Прес-центр


From Відчуй дотик живої природи – 11.2015, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 12/03/2015 (8 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.