Щасливі Долоні: українські знаменитості влаштували справжнє свято для дітей-сирітДіти – це майбутнє будь-якої нації. Кожна дитина чимось обдарована, але не всі можуть розвивати свій талант. Адже багато покинуті батьками. Благотворотільний фонд «Щасливі Долоні» намагається підтримати талановитих діток і дає їм шанс відбутися в майбутньому.
Щорічно в проекті бере участь близько 600 сиріт у віці від 12 до 16 років. Міністерство соціальної політики вибирає кращих дітей за досягнення в сфері освіти, культури і спорту. Переможців обирають за результатами їх досягнень в конкурсах, змаганнях та олімпіадах.
30 кращих дітей отримали різні путівки. За кордон діти поїдуть влітку в Хорватію відпочивати, а восени до Великобританії вивчати англійську. Частина з них відпочинуть в дитячому таборі в Карпатах. Крім того від спонсорів і меценатів проекту фіналісти отримали особливі призи: прикраси, велосипеди, різні сертифікати та інші подарунки. На сцені дітям не вистачало рук, щоб все забрати.
Команда фестивалю працює з дітьми-учасниками протягом усього року – проводять навчальні курси і надихаючі зустрічі з успішними людьми. Перед фіналом в Київ діток привозять за тиждень до заходу і влаштовують їм розважальну програму.
Музичну програму вечора склали виступи популярних українських та закордоних артистів: Дідьє Маруані, Настя Каменських (NK), Олександр Пономарьов, Євген Хмара, Ярмак, Руслана Писанка, Григорій Чапкіс та інші зірки, які взяли участь в церемонії нагородження переможців XII Міжнародного конкурсу-фестивалю “Щасливі Долоні” талановитих дітей-сиріт. Ведучими церемонії нагородження стали шоумен Геннадій Попенко і Маленька Міс Світу 2017 Анна Якимець.
Захід пройшов у Національній опері України.
Гості церемонії, серед яких українські селебріті, бізнесмени, політики, меценати, спортсмени та дипломати, протягом вечора мали можливість зробити благодійний внесок у фонд фестивалю. На зібрані гроші, а також кошти фонду “Щасливі Долоні” в цьому році діти відправляться до Великобританії на навчання англійської мови, а подарунками від меценатів стали відпочинок в Хорватії, екскурсія до Львова, а також оздоровлення в дитячому таборі в Карпатах.
ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” дякує Олені Піддубній за запрошення на яскравий фестиваль представників організації.
Безперечно пані Олена заслуговую на повагу за чуйне і добре серце, за любов та шанс, які вона дарить дітям-сиротам.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.