«Суд очима особливих дітей» у П’ятому апеляційному адміністративному суді


03 грудня 2019 року, у П’ятому апеляційному адміністративному суді за ініціативи Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та з нагоди Міжнародного для людей з інвалідністю відбулася дружня зустріч працівників суду із особливими дітьми в рамках проекту «Суд очима особливих дітей».
Дітям було продемонстровано анімаційний фільм, дійовими персонажами якого є Жираф і , що не могли поділити ліс. Для вирішення спору Слон звернувся до суду, позиваючись на те, що Жираф їсть листя і у лісі так скоро не вистачить поїдків іншим жителям лісу (звірям). Слон намагався домогтися, щоб Жираф споживав листя лише з верхівок дерев, А Слон і інші звірі – з нижньої частини крони дерев . І Черепаха , як суддя, намагалася винести обґрунтоване та справедливе рішення.
Після перегляду анімаційного фільму під час спілкування із працівниками суду дітки розказали про свої враження та власні погляди щодо поняття справедливості, важливості суду і навіть вирішити спір за цим повчальним мультиком.
Наступною частиною програми став концерт та творче завдання – створення малюнку «Суд очима особливих дітей». Всі присутні охоче приймали участь та продемонстрували неабиякі таланти та креативність.
На завершення зустрічі дітки подарували свої малюнки суду, а натомість від працівників суду отримали набори для творчості.
Ми цілковито переконані, що такі зустрічі сприятимуть подальшій соціалізації дітей та їх мотивації до подальших перемог❗ Зробимо цей світ доступним для кожного❗

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.