Публічний діалог: «За майбутнє без перешкод!»4 грудня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходить публічний діалог влади, громадських організацій та соціально активних громадян міста Києва на тему соціального становища дітей з інвалідністю під гаслом: «За майбутнє без перешкод!».
У форматі відкритого форуму-діалогу приймає участь Заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень пані Марина Хонда.
У своєму виступі вона акцентувала увагу присутніх на процесі деінституалізації інтернатних установ, зміні підходів у наданні соціальних послуг для дітей з інвалідністю та необхідності посилення роботи районних соціальних служб столиці, яким необхідно залучати спеціалізовані громадські для обговорення проблем, що можуть виникнути в процесі таких змін.
Активну участь у цьому заході приймає ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», яка також надала пропозиції щодо процесу деінституалізації та належного захисту та забезпечення прав і свобод при наданні соціальних послуг для дітей з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.