“Судовий захист прав та інтересів економічних відносин в Україні” у Вищому господарському суді України

2 червня 2016 року в м. Києві відбулась Конференція в Вищому господарському суді України на тему «Судовий захист прав та інтересів економічних відносин в Україні: теорія, практика та напрями вдосконалення», в якій взяв участь із доповіддю Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк.

У конференції взяли участь Голова Ради судів України, члени Ради суддів України, Голова Державної судової адміністрації України, заступник Глави Адміністрації Президента України, координатор Ради з питань судової реформи, секретар Конституційної комісії, Голова Конституційного суду України, Голова Верховного Суду України, Голова Вищого господарського суду України, Голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, судді Господарських судів різних інстанцій, науковці з правових питань та громадськість.

В своїй доповіді Голова організації в черговий раз звернув увагу присутніх гостей на нагальні потреби людей з інвалідністю, які виникають при їх зверненні до судової влади за захистом своїх прав та законних інтересів, на необхідність забезпечення безбар’єрного та рівного доступу до правосуддя для осіб з обмеженими можливостями, необхідності вжиття заходів по належному обладнанню приміщень судів для людей з інвалідністю.

Голова організації підтримав намагання окремих судів самостійно облаштовувати приміщення судів під потреби людей з інвалідністю та закликав інші суди брати приклад, оскільки на даний час приміщень судів, які б відповідали всім необхідним вимогам по забезпеченню рівного доступу до правосуддя всіх категорій громадян є критично малою.

Організація і надалі буде прикладати максимум зусиль для належного адаптування будь-яких приміщень під потреби всіх категорій громадян і в першу чергу під потреби людей з інвалідністю.

Зробимо разом наше суспільство більш толерантним.

Прес-центр


From Судовий захист прав та інтересів економічних відносин в Україні. Posted by Всеукраїнська громадська організація інвалдів Правозахисна спілка інваліді on 6/07/2016 (5 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.