Святкова подорож зимиНапередодні новорічних та різдвяних свят вже традиційно проводиться благодійна акція «Святкова подорож зими» – зимовий фестиваль для діток-переселенців із зони АТО, дітей загиблих та ветеранів військових дій на Сході, вихованців інтернатів та дитячих будинків. Новорічний фестиваль організований відомою громадською діячкою Мариною Кінах.

Усі гості заходу виступають учасниками художньої самодіяльності, демонструють друзям та дорослим свої багатогранні таланти. В цьому році фестиваль прийняла Київська обласна державна адміністрація. В концерт «Святкова подорож зими» прийняли участь більше 450 дітей, це представники творчих хореографічних колективів «Fors», Art music school Zabava, «Веснянка» та багато інших з столиці, міст Полтава, Дніпро, Львів, Слав’янськ, Миргород тощо.

Приємною несподіванкою стало запрошення від пані Марини наших підопічних із спеціалізованої школи інтернату із вадами слуху разом із Головою ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександра Вознюка.
Дуже гарний новорічний захід, для дітей з інвалідністю був настільки веселим, що навіть не встигли помітити, як швидко промайнув час.

Формат заходу був дуже насиченим: це ігри та танці, сніговик, перукарські послуги діткам, концерт від самих діток був дуже вражаючим,що навіть всі присутні поринули в незабутнє дитинство.
Вже понад 19 років поспіль Марина Кінах дарує казку для дітлахів. Цього року відбувалася справжня Зимова подорож для дітей з різних регіонів України. Діти були окутані любов’ю та турботою всіх присутніх.

ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” виражає щиру подяку пані Марині Кінах за тепло в сердце, яким вона ділиться з дітлахами, які потребують душевної, справжньої уваги дорих сердець.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.