Святкуємо річницю співпраці

19 вересня виповнився рік дружнього спілкування між вихованцями спеціальної школи-інтернату № 15 Святошинського району м. Києва та корпорацією «Roshen» і Всеукраїнською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».

В рамках благодійного проекту “Відчуй дотик живої природи” проведені реабілітаційні заходи іпотерапії для дітей інвалідів з наслідками захворювання поліомієліту.

За період цієї співпраці відбулася низка великодушних подій від благодійників. Діти з особливими освітніми потребами отримали неоціненний арсенал яскравих, позитивних емоцій: щотижневі сеанси іпотерапії (на ранчо «Болівар»), різноманітні екскурсії до Національного Музею літератури, Київського планетарію, фабрики «Roshen», корпорації “Coca Cola”, Київський ляльковий театр, відвідування Церковних установ, дружні вечори та посиденьки з волонтерами, що, безсумнівно, вплинуло на покращення психофізичного, культурного, соціального та інтелектуального стану дітей – інвалідів.

На передодні річниці до школи завітали волонтери Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», Київського університету культури і мистецтв із бездоганною корекційно-розважальною програмою майстер-класу із журналістики «Написання подяки», на якому учні із особливими освітніми потребами ознайомились із етикою, культурою спілкування, що продемонстрували на аркуші-подяці.

Адміністрація, батьки учнів спеціальної школи-інтернату № 15 м. Києва виносять щиру подяку колективам корпорації «Roshen», Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», заміському комплексу ранчо “Болівар” та приватному перевізнику “Автосфера” за річну співпрацю, котра обдарувала дітей із особливими освітніми потребами незабутніми митями задоволення та щастя. Тільки помисли благородства та душевна чистота спонукають до благословенної справи – допомоги дітям із обмеженими можливостями, дякує за розуміння потреб вихованців та бажає творчих успіхів, тепла і добробуту, довгих років процвітання.

Сподіваємось на майбутню співпрацю!


From Майстер-клас, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 10/04/2015 (87 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.