Творче привітання з Днем працівника суду в Одесі


15 грудня 2016 року в приміщенні Одеського апеляційного господарського суду за ініціативою ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» була проведена регіональна виставка творчих робіт дітей з особливими потребами, яка присвячена до Дня працівника суду.

Основною метою проведення даної виставки стало висвітлення творчого потенціалу, сили та успішності дітей з особливими потребами. Представники 7-ми спеціалізованих шкіл міста Одеси ознайомили присутніх з творами власної роботи дітей з інвалідністю.Неабияким сюрпризом для всіх присутніх стали різноманітні вокальні, музичні та артистичні номери.

Після відкриття виставки для дітей була проведена екскурсія по будівлі суду і вони навіть змогли відчути себе в ролі справжніх адвокатів та суддів, прийнявши участь в імпровізаційному судовому засіданні. Слід зазначити, що незважаючи на не значний вік учасників імпровізованого судового засідання, діти вірно розібралися в предметі спору та постановили обґрунтоване і справедливе рішення.Після представлення творчих робіт, показу різноманітних вокальних, музичних і артистичних номерів, та ігрового судового засідання на дітей чекав солодкий стіл.
Голова Одеського апеляційного господарського суду Морщагіна Наталія Станіславівна подякувала дітям за їх натхнення, талановитість та наполегливість у досягненні поставлених цілей, вручила подарунки та привітала з наступаючими святами, наголосила, що цей захід став вже традиційним і їх присутність та привітання є найбільшим подарунком в День працівника суду.
В заході прийняли участь заступник голови Одеського апеляційного господарського суду Разюк Галина Павлівна, заступник голови господарського суду Одеської області Власова Світлана Георгіївна, заступник Одеського окружного адміністративного суду Завальнюк Ігор Вікторович та представники Ради адвокатів Одеської області.

В свою чергу Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк привітав з Днем працівника суду Голову Одеського апеляційного господарського суду пані Наталію Морщагіну.ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» щиро дякує працівникам Господарського суду Одеської області, Одеського апеляційного господарського суду, Раді адвокатів Одеської області та особисто пані Наталії Морщагіній за надання можливості показати талант, розкрити творчий потенціал дітей з особливими потребами та звісно – за привітання дітей з наступаючими новорічними святами.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.