Засідання Комітету з питань правової політики та правосуддя
У Комітеті з питань правової політики та правосуддя відбувся Круглий стіл «Становлення інституту професійного лобіювання в Україні: перспективи та ризики».
У заході взяли участь народні депутати, представники органів державної влади, громадських об’єднань, асоціацій, науковці та експерти.
Представником ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» на круглому столі був Олександр Вознюк.
Учасники «круглого столу» поділилися своїм досвідом та думками щодо функціонування інституту лобіювання в реаліях сучасної політико-правової системи України, обмінялися думками щодо визначення суб’єктного складу осіб, які мають право виступати суб’єктами лобістської діяльності в Україні, критерії обіймання особами цих посад, процедури реєстрації лобістів та механізму створення ними професійних об’єднань (асоціацій). Разом з тим найбільший інтерес у присутніх на заході викликало питання предмету лобіювання.
Під час обговорення відзначалося, що робота над розробкою спеціального закону про лобіювання вимагає не лише фахових знань, врахування позитивного зарубіжного досвіду легітимізації та функціонування інституту лобіювання, проведення широкої роз’яснювальної роботи про інститут лобіювання, а й консолідації представників інститутів громадянського суспільства, бізнесу, державної влади, місцевого самоврядування й науково-експертного середовища задля утвердження дієвої легітимної моделі лобіювання в Україні.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.