Учнівська олімпіада з інформаційних технологій у номінації «Комп’ютерна графіка»

З метою стимулювання творчого самовдосконалення учнів із особливими освітніми потребами, зацікавлення їх в якісному і поглибленому вивченні інформатики, прищеплення учнівській молоді навичок дослідницької роботи; виявлення та підтримки обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі фаху; пропаганди досягнень науки, техніки та новітніх технологій; формування наукової та творчої еліти у спеціальній школі-інтернаті № 15 м. Києва вчителем інформатики Черкасом Олександром Олександровичем разом із ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» у рамках дослідно-експерементального проекту «Громадсько-активна школа» (координатори: Убийконь Т., Черкас О.) 20-23 жовтня 2015 р. було організовано та проведено І (шкільний) етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації «Комп’ютерна графіка».From Учнівська олімпіада по комп’ютерній графіці, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 10/28/2015 (4 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Завдання олімпіади було розроблено відповідно до індивідуальних особливостей кожного учасника. За рішенням журі І місце посіли учні 9-А класу Сірик Леонід, Сірик Павло та Герман Олександр, ІІ місце – учениця 9-А класу Пісоцька Аліна, ІІІ місце – учні 6-Б класу Чорний Марк та Чорний Даніїл, учень 10 класу Шкурін Дмитро.

Роботи учнів-переможців – поштові марки до Дня захисника України, подано на сайті ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів».

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» вітає учнів-переможців та їхнього молодого, творчого вчителя-дослідника, бажає подальшого наукового розквіту, звершень у вивченні інформаційних технологій, сподівається на подальшу співпрацю, розвиток здібностей обдарованих дітей із особливими освітніми потребами.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.