В гостях у Київського національного цирку України

28 жовтня 2016 року за запрошенням Київського національного цирку України дітки з особливими потребами відвідали дійство під назвою «Екстрим Арена».

Наші підопічні познайомились з гостями Монгольського цирку, які стали золотими призерами на Міжнародному цирковому фестивалі у Фігерасі.

Діти побачили вражаючі можливості людського тіла, небезпечні стрибки у повітрі та вражаючі акробатичні комбінації. Музичний супровід, мужність та яскрава демонстрація небезпечних трюків переніс маленьких глядачів із повсякденності в інший привабливий світ циркового свята.

Під куполом цирку літали не тільки повітряні гімнасти, а ще й екстремальний велосипедист, який знаходився у незвичайній сфері без страхувальної лонжі на висоті понад 10-ти метрів.

Серед акробатів, вольтижерів та повітряних гімнастів, відвідуючи цирку познайомились з небезпечними атракціонами дресированих крокодилів, тигрів та левів, які дивували їх небезпечними трюками. Нільські та місісіпські крокодили довжиною понад 3-и метр та вагою більше 250 кг. вразили публіку незвичайним крокодилячим співом, а дресирувальник виконав унікальний трюк поклавши голову в розкриту щелепу нільського крокодила.

Після перегляду виступу дітки знаходились під вражаннями від побаченого, з добрим та радісним настроєм, що відображено в листі, яке отримано від Дениса Тихонова:

«Завдяки Правозахисній спілці інвалідів, вчора, 28 жовтня, члени ГО «Добродій» відвідали Київський Національний Цирк України, в їх числі був і я. Вистава називалась «Екстрим Арена». Впродовж 2,5 годин ми насолоджувались неймовірно цікавою програмою. Стільки позитивних емоцій! Що стосується мене, то в найбільшому захваті я був від виступу монгольських акробатів. Дякую!!!»

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» висловлює щиру вдячність керівництву та колективу Київського національного цирку України  а надану можливість подарувати дітям чудові враження та радість!

Разом добро робити  легко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.