Всеукраїнська конференція «Створення центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю – запорука виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»


27-30 жовтня 2016 року в Харкові проходила Всеукраїнська конференція «Створення центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю – запорука виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю». Організаторами заходу виступили ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Харківською громадською організацією незрячих юристів.
Всеукраїнська конференція проводилась з метою покращення реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю через створення мережі центрів соціально-правової підтримки осіб з інвалідністю. На конференції обговорювали різні моделі створення мережі обласних центрів.
До участі у конференції були запрошені фахівці у сфері права та лідери громадських об’єднань осіб з інвалідністю, а також представники Державної судової адміністрації, Управління праці та соціального захисту населення та Державної фіскальної служби.
28 жовтня 2016 року участь у всеукраїнській конференції взяв і Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк.

Прес – центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.