«Великодній тиждень» зібрав мистецькі роботи дітей з інвалідністю у Києві
Ми завжди чекаємо Великодніх свят з особливим почуттям, тому що віримо, що вони є найяскравішим втіленням народження надії на краще, яку дарують добродії своїми вчинками.

Так, напередодні одного із найбільш шанованих християнських свят у конференц-залі Апеляційного суду міста Києва відбулося відкриття творчої виставки дітей з особливими потребами «Великодній тиждень».

Організаторами регіональної виставки виступили Апеляційний суд міста Києва та Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів». Свої роботи привезли вихованці спеціалізованих шкіл-інтернатів та установ для дітей з інвалідністю міста Києва та Київської області. Заходом було охоплено 45 діточок, які потребують особливої уваги. Всі вони – це не лише діти з особливими потребами, а й діти з особливими талантами, особливою силою та вірою у щасливе майбутнє. Усі присутні на заході змогли на власні очі переконатися в цьому.
Художні, мистецькі роботи, особливо дитячі, завжди викликають захват. Всі присутні отримали хвилю позитивних емоцій на регіональній виставці творчих робіт «Великодній тиждень», на якій були представлені роботи дітей з інвалідністю віком від 6 до 18 років.

Привернути увагу громадськості до дітей з особливими потребами, показати, що творчість властива всім людям, що вона розвиває, удосконалює і дає можливість виразити свій внутрішній світ через мистецтво – стало основною метою проведеного заходу.

Усі охочі мали можливість відвідати виставку та подивитися на плоди творчої, натхненної спільної праці діточок, а саме: вишивки, вироби з бісеру, роботи з тканини, аплікації, малюнки, свічки, писанки, вироби з глини тощо. У кожний свій виріб діти вкладали душу, тому їх роботи вийшли неповторними та унікальними.

Саме завдяки виставкам, на яких можна споглядати плоди власної творчості, дітлахи розуміють значущість своєї щоденної праці, відчувають себе потрібними. Хлопці і дівчата гордо представляли свої вироби, адже для них ці роботи є надзвичайно важливим внеском у суспільно-корисну діяльність.

Відтак, подібний захід є надзвичайною можливістю показати, що в діточках зацікавлені, в першу чергу, не тому, що вони особливі і потребують певного особливого ставлення, а тому що вони здатні дивувати світ своїм вмінням, талантом та творчими здібностями.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.