Відпочинок на березі Дніпра


Ми всі добре знаємо, що діти дуже люблять відпочивати, а особливо діти та молодь з особливими потребами.
Тому на початку вересня з 04.09-по 11.09.2017 року діти та молодь з особливими потребами мали змогу відпочити  на базі відпочинку, яка знаходиться на мальовничому, зачарованому березі  біля Дніпра.
Це неймовірно красиве місце, яке милує око своєю неповторною природою, адже база відпочинку також знаходиться в лісі, де можна наповні груди вдихнути і насолодитися чистим повітрям, і милуватися славетним Дніпром, описаним у віршах багатьох поетів.
Діти та молодь з інвалідністю займалися фізичними вправами та лікувальною фізкультурою, ходили в ліс збирати гриби, цього року їх дуже багато, а також збирали дари лісу: шишки, жолуді, каштани, для поробок, які разом будемо робити в зимові дні.
Впродовж цих днів діти не мали часу нудьгувати, оскільки увесь час грали в спортивні ігри, приймали гостей та готували смачний пікнік.
Діти та молодь з особливими потребами мали змогу покататися на човні, не можна передати їх захоплення від цієї подорожі по Дніпру.
В їх очах жеврів вогник, вони милувалися природою і насолоджувалися подорожжю.
Після повернення додому всі діти були задоволені і були вдячні, що мали таку змогу так гарно відпочити.
ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” щиро дякує небайдужим за надану можливість молоді з особливими потребами відпочити та набратися нових сил та вражень.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.