Відродження: Перший Реабілітаційний спортивно розважальний комплекс для людей з обмеженими здібностями

Ідея комплексу полягає у створенні максимально повноцінного життя людям з фізичними вадами, а саме в покращенні та урізноманітненні їх не простої буденності.

В наш час таких людей багато, і вони заслуговують особливої уваги.

На прикладі цього парку хочемо довести, що навіть таке складну річ, як повноцінне життя інвалідів, можна реалізувати цікаво та яскраво.

Події останніх років змусили суспільство переосмислити свій погляд на цінності життя, суспільство, відносин між людьми, і цей проект є одним з тих багатьох прикладів коли людська згуртованість та спільна мета дає свої позитивні плоди.

Проект не залежить від зовнішнього фінансування, а, навпаки, після втілення його в життя надає велику кількість прибутку, вийде на самоокупаємість, принесе позитив у життя інвалідів, в інфраструктуру міста та держави.

За нашим аналітичним дослідженням, після двох років, фінансування цього комплексу згенерує кошти для побудування ще одного аналогічного, а може ще й кращого, такого проекту.

Люди з обмеженими можливостями в межах цього комплексу будуть мати можливість для відновлення не тільки свого фізичного, але й духовного стану.


From Спортивний майданчик, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 7/30/2015 (31 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.