Визначили перспективи співпраці у Городку на Львівщині

Великої мети завжди можливо досягти, наближаючись до неї малими кроками. Аби скласти цілісну картину про інтеграцію осіб з інвалідністю та ВПО у громадське життя, продовжуємо проводити дослідження у фокус-групах.

Зокрема, вивчаємо рівень залученості осіб з інвалідністю до процесів прийняття владних рішень та напрацьовуємо рекомендації щодо поліпшення рівня залучення громадян до таких процесів.

Днями, в рамках робочих зустрічей на Львівщині, голова ВГОІ «Правозахисна Спілка інвалідів» Олександр Вознюк із головою ГО “Національна асоціація спинальників України” Дмитром Посуньком мали нагоду поспілкуватись з головою Городоцької громади Володимиром Ременяком.

У мерії, зокрема, підсумували проведення  дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах за підтримки  Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», нові виклики, пов’язані з війною.

Спілкуватися у Городку з мером та працівниками ради було справді дуже приємно: розмова була конструктивною, відчули добрий фідбек на ініціативи з питань безбар’єрності в участі у всіх соціальних і громадських процесах для осіб з інвалідністю.

У Городоцькій громаді є наголос на інклюзивне навчання у декількох освітніх закладах, відмінно працює Центр надання соціальних послуг.  Отримують реабілітацію діти з інвалідністю. Є дорослі з інвалідністю, які беруть активну участь у спортивних змаганнях, є лауреати міжнародних змагань та навіть член олімпійської збірної інваспорту зі стрільби з лука (Іван Дзядик).

Організації осіб з інвалідністю, представляючи громадський сектор, залучають різнопланову допомогу від підприємців та волонтерських організацій різних рівнів. Потребує, проте, додаткових людських ресурсів для розвитку організація дітей з інвалідністю.

За результатами візиту також дійшли згоди про необхідність готуватися до зустрічі наших воїнів вже зараз. Адже після великої української перемоги захисники повернуться з фізичними і моральними травмами. Городоцька громада вже зараз готує напрацювання щодо покращення інфраструктури, фізичної і психологічної реабілітації. Також тут активно розвивають проєктний менеджмент, працюють над отриманням грантів та залученням донорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.