Всесвітній день здоров’я

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, святкування котрого започатковано 1948 році Всесвітньою Організацією Охорони Здоровя (ВООЗ). Метою святкування цього свята є підкреслити важливість здоровя кожної людини й людства в цілому.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та усі її осередки по України щиро вітають усіх з цим святом та зичать міцного здоров`я, життєрадісності, гарного настрою Усім хворим бажаємо якнайшвидшого одужання, терпіння та віри, Медикам та працівникам охорони здоровя бажаємо хорошої матеріально технічної бази, професійного зростання, творчості.

Також Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» безперестанно продовжує ряд програм всеукраїнського формату та анонсує ряд заходів що проводитимуться в найближчий час в різних містах нашої країни.

Флеш-моб з назвою “Ми поруч” з висадки зелених насаджень в м. Одеса за участю дітей з інвалідністю та молоді м. Одеса

  • Виставка робіт, виконаних дітьми з інвалідністю України (Одеса, Київ, Миколаїв, Львів, Вінниця), присвячена Міжнародному дню захисту дітей, який відзначається 1 червня з назвою “Мій всесвіт” в місті Одеса.
  • Літній табір, відпочинок-оздоровлення для дітей з інвалідністю з різних куточків України поблизу Чорного моря в літні місяці.

Більш детально  про події буде висвітлено згодом. Дякуємо усім небайдужим, волонтерам, однодумцям за співпрацю та запрошуємо усіх бажаючих до спільної корисної діяльності. Добро робити легко! Будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.