Мрії дівчинки Наталі з м. Одеси

“Привіт всім! Мене звати Наталія Солодка. Сьогодні квітень 2016 року, мені 12 років. Проживаю та навчаюсь в школі-інтернат в м. Одеса. У мене там є багато друзів та улюблені заняття, хороші вихователі. Люблю малювати, вишивати бісером тварин та природу, доглядати за рослинами та деревами, грати різні ігри. Уже не вперше  ми з друзями побували в кінному клубі «Ранчо дядюшки Бо» й мені там дуже подобається проводити час. Ми на ранчо усі по черзі катались на конику, потім на бричці, а згодом годували усіх тварин та їх гладили. Я з дитинства обожнюю тварин й по особливому коників, їх часто вишиваю бісером та малюю у своїх картинах.  Вчитель каже, що у мене дуже гарно все виходить. Люблю коли мої мрії здійснюються. Кататись на кониках часто є одна з моїх мрій.

Спершу мені було важко втриматись спокійно на коні, та я трошки переживала, але мені допоміг інструктор й усе було добре. Тепер я вже не боюсь, й мені здається, що коник вже мене впізнає. Коли їду верхи, то у мене відчуття захоплення, щастя, енергії. З нетерпінням завжди чекаю наступного разу та зустрічі з ним.

Ще розкажу про тварин що є там на ранчо. Ми їх завжди теж провідуємо, гладимо та годуємо: кроликів, курей, свинок, баранчиків, кізочок, ослика, поні. Вони такі милі, гарненькі, пухнасті та добрі. Щось собі там ходять, розказують, граються. Коли ми приходимо, то вони підходять ближче, щоб ми їх погодували.

Нам подобається це ранчо, тому що там багато тварин та дуже гарно та весело разом.

Дякую усім хто організовує мені та моїм друзям такі прогулянки. Вони роблять мене щасливішою та допомагають краще себе почувати, в мене зажди потім чудовий настрій.

Ось так юнна дівчинка з школи-інтернату відгукується на поїздки на Ранчо Дядюшки Бо в передмісті Одеси.

Ми  щиро дякуємо керівництву “Ранчо Дядюшки Бо” за надану можливість прогулянок для дітей з особливими потребами міста Одеси. Це є неймовірно важливим для них та корисним. Діти чудово проводячи час, мають можливість поспілкуватись з тваринками, погуляти красивою територією, покататись на коні, погодувати інших тварин в живому куточку ранчо. Такі прогулянки є частиною їх реабілітації та розвитку. Позитивно впливають на їх самопочуття та фізичний стан здоров’я.

Ми, Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” намагаємось з допомогою небайдужих організацій, партнерів реалізовуючи такі проекти дарувати дітям їх мрію та гарне повсякдення та займатись їх здоров’ям. Щиро віримо, що на практиці це має вагомий результат для дітей з особливими потребами й вони можуть себе почувати краще фізично та духовно.  В майбутньому це стане для них пам’ятними подіями та хорошими дитячими спогадами. Можливо дехто з них зможуть пов’язати своє життя з тваринами, доглядаючи за ними, або це відгукнеться в їх творчості, котра, поки що є єдиним важливим способом їх самореалізації.

Добро робити легко.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.