Всеукраїнська конференція «Система надання послуг дітям та дорослим з інвалідністю в період реформ в Україні»З 22 по 24 листопада 2016 року в місті Ужгороді, за сприяння Закарпатської обласної державної адміністрації, Національна Асамблея осіб з інвалідністю України, фундація «СОФТ Туліп» (Нідерланди) та Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» провели Всеукраїнську конференцію «Система надання послуг дітям та дорослим з інвалідністю в період реформ в Україні».

Участь у заході взяли представники міжнародних організацій та благодійних фондів, громадських організацій осіб з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю з різних областей України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти та науки України .
Під час конференції проведена робота в секціях: «Впровадження послуги раннього втручання в Україні. Актуальний стан та виклики», «Реформування інтернатних закладів», «Інноваційний підхід до реабілітації дітей та дорослих з інвалідністю».
На запрошення Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України участь у Всеукраїнській конференції взяли і представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів».
Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.