ІІІ Всеукраїнська конференція з кримінального права та процесу
10 та 11 листопада 2016 року Асоціація правників України за сприяння проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», фінансованого урядом Данії, та Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» провела ІІІ Всеукраїнську конференцію з кримінального права та процесу.

Цього року захід розширив свої часові межі та запропонував учасникам дводенну програму, наповнену різноманітними тематиками – від аналізу реформи правоохоронних органів до розгляду практики представництва в судах клієнтів, що мають «токсичну репутацію».

Першого дня конференції говорили про поточний стан та майбутні етапи реформ кримінальної юстиції та адвокатури, а також про ініціативи Ради Європи в Україні. Цього ж дня учасникам представили висновки звіту Ради Європи за результатами оцінювання системи безоплатної правової допомоги в Україні у світлі стандартів РЄ.

Другий день був присвячений обговоренню актуальних проблем кримінального права і процесу, зокрема, й тих, які виникли у результаті дії нещодавніх реформ.

На запрошення Асоціації правників України участь у ІІІ Всеукраїнської конференції з кримінального права та процесу прийняв Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк.

Прес-цент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.