З Днем Незалежності України!

Сьогодні, 24 серпня, наша держава святкує День незалежності України.

В 31 річницю проголошення незалежності України ми особливо серйозно відчуваємо ціну самостійності та свободи. Сьогодні ми не тільки відзначаємо 31-у річницю Незалежності, але й маємо її відстоювати в умовах повномасштабної війни. Немає сумнівів, що наша боротьба завершиться перемогою над агресором!

Наша команда підготувала для вас 7 цікавих фактів до Дня Незалежності.

  1. Рішення про проголошення незалежності України було прийнято не політиками, а народом на Всеукраїнському референдумі. Тоді на листочку було лише одне запитання: “Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?”. Понад 90% українців з різних областей відповіли «Так».
  2. 346 депутатів (включно з комуністичною партією УРСР) проголосували за незалежність України.
  3. Вперше День Незалежності України відсвяткували 16 липня 1991 року ( день, коли Верховна Рада прийняла Декларацію про державний суверенітет України). Однак пізніше дату перенесли на 24 серпня.
  4. Польща стала першою державою, яка визнала незалежність України.
  5. Перший військовий парад, присвячений Дню Незалежності України, відбувся на Хрещатику в Києві 24 серпня 1994 року.

Друзі, пам’ятаємо, що за нами правда! Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Одна думка про “З Днем Незалежності України!”

  1. Доброго вечора я би хотіла вас запитати бо немаю куда звернутись. Я інвалід 2 групи по опорно рузовому апарату хожу з милицями. Зараз я працюю. Керівник ненадав мені де я маю розліватись і де я маю обідати. Я працюю 9 год. Неможна лишній раз сходити в туалет маю дві технічку по 10 хв і обід 30 хв. Я пояснила шо я в стану касу закрию то вже проходить час. Я незнаю як себе захістити в таких ситуаціях тому прошу допомоги в своїх правах згідно законодавству дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.