Привітання з Днем Учителя!

Шановні педагоги спеціальної школи-інтернату № 15 м. Києва!

Напередодні відзначення Вашого професійного свята, дозвольте щиро привітати з цим чудовим днем – Днем учителя. Перш за все, хочемо подякувати Вам за Вашу наснагу, наполегливість та творчий запал, які Ви кожен день проявляєте у такій відповідальній праці – навчанні та вихованні дітей із особливими освітніми потребами.

Саме від Вас та Вашої педагогічної майстерності залежить якою буде наша країна, адже діти – наше майбутнє. Через ті знання, ті поняття та принципи, які Ви доносите вихованцям залежить їх потенціал і здатність реалізувати та віднайти себе у всій різноманітності суспільного життя.

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Шановні освітяни, в педагогічному колективі Вашого навчального закладу працює величезна кількість високопрофесійних педагогів, Ви – наша  надія та опора. Дивлячись на Вас, впевнені у тому, що діти з особливими освітніми потребами не тільки знаходяться в майстерних руках, а й мають гідний приклад для наслідування.

З повагою
колектив Всеукраїнської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»


From , posted by Правозахисна спілка інвалідів on 10/04/2015 (10 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *