Зустріч клубу спілкування молодих осіб з інвалідністю “Нові друзі” в Смілі

Надворі чудова погода, сонячне бабине літо, яке сприяє прогулянкам, відпочинку, зустрічам із друзями.

За сприяння керівника центрального регіона та члена правління ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” Романа Уколова в м. Сміла що на Черкащині, фахівці Смілянського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели зустріч клубу спілкування “Нові друзі” на природі в якому взяли участь 25 молодих смілян з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, вони зібралися на березі річки Тясмин на пляжу «Чернігівський» аби зварити духмяної і запашної каші та поспілкуватися на різні і цікаві теми.
Мета подібних заходів – вільне та невимушене спілкування. Всім відомо, що в людей які волею долі замкнені у своєму невеликому колі, є велика потреба у живому і невимушеному спілкуванні, коли можна поговорити про свої захоплення і досягнення, про власні спортивні чи інші здобутки. А талановитих людей серед відвідувачів клубу «Нові друзі» є чимало, як спортсменів так і творчих особистостей.
Ось і в цей раз всі варили кашу, спілкувались, провели кілька вікторин та ігор, обмінювались ідеями, планували наші подальші зустрічі. Однією з головних тем було святкування Дня міста, тож учасники згадали історію своєї рідної Сміли, видатних земляків, поговорили про сучасне економічне становище і умови для розвитку молоді.
Учасники клубу запланували провести ще кілька подібних зустрічей, зібратись на патріотичну екскурсію у музей, провести літературно-поетичний вечір.
Вихід на природу вийшов веселим, цікавим і корисним для всіх присутніх, а ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” і надалі прикладатиме зусиль аби такі зустрічі були частішими.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.