Зустріч з Головою Ради суддів України

29 квітня 2015 року відбулася зустріч Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко з представниками Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів”.

Метою зустрічі було обговорення можливих напрямів співпраці з метою покращення доступу до правосуддя громадян з обмеженими можливостями.

У ході зустрічі Голова ради суддів України погодилась з тим, що питання забезпечення рівного доступу до правосуддя  має важливе значення для суспільства та судової влади і в цьому напрямку ведеться результативна робота.

Оскільки організаційне забезпечення діяльності судів належить до повноважень Державної судової адміністрації України Валентина Сімоненко запропонувала обговорити визначені питання з Головою ДСА України Зеновієм Холоднюком.

Голова ДСА України, в свою чергу, розповів про вже існуючі можливості надсилання процесуальних документів електронною поштою учасникам судового процесу, надсилання судових повісток у вигляді SMS-повідомлень та встановлення інформаційних кіосків в судах, поділився планами щодо розробки та встановлення інформаційно-платіжних терміналів в судах та проблемами, що наразі стоять перед судовою адміністрацією.


From Рада суддів України, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 7/30/2015 (2 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Зі свого боку, Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів розповів про основні завдання та здобутки організації, а також про можливі напрями співпраці для забезпечення доступності судів та забезпечення рівних прав для всіх категорій громадян.

Обговоривши технічні можливості та існуючу ситуацію учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.