У Державній судовій адміністрації України обговорено можливості співпраці з ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”

29 квітня 2015 року у приміщенні Державної судової адміністрації України відбулася зустріч Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко та Голови ДСА України Зеновія Холоднюка з представниками Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів”.

Метою зустрічі було обговорення можливих напрямів співпраці з метою покращення доступу до правосуддя громадян з обмеженими можливостями.

У ході зустрічі Зеновій Холоднюк розповів про вже існуючі можливості надсилання процесуальних документів електронною поштою учасникам судового процесу, надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень та встановлення інформаційних кіосків в судах, поділився планами щодо розробки та встановлення інформаційно-платіжних терміналів у судах та проблемами, що наразі стоять перед Державною судовою адміністрацією.

Зі свого боку Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів зазначив про основні завдання та здобутки організації, а також про можливі напрями співпраці для забезпечення доступності судів та забезпечення рівних прав для всіх категорій громадян.

Обговоривши технічні можливості та існуючу ситуацію сторони домовилися про подальшу співпрацю.

Прес-центр судової влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.