Зустріч з Маленьким принцем

Ще одним чудовим подарунком для учнів та батьків школи «Надія» став похід до кінотеатру на перегляд мультфільму «Маленький принц» в ТРЦ «Gulliver», організатором якого була Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».

Мультфільм «Маленький принц» – екранізація однойменної класичної казки, чарівного шедевра Антуана де Сент-Екзюпері. «Дитинство – ось величезний край, звідки приходить кожен»,– писав Екзюпері. Дивлячись цей мультфільм, ніби поринаєш разом з героями у світ, сповнений мрій, чудес та неймовірних пригод.

Батьки та учні мали нагоду розділити позитивні враження від перегляду мультфільму «Маленький принц» і проникнутись живильною філософією Антуана де Сент-Екзюпері.

Щиро дякуємо всій організації та нашим супроводжуючим – Ігнату Правдіну, керівнику відділу творчого розвитку ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», ТОВ «Планета Кіно» (Кінотеатр «Оскар»), а також Михайлу Любимову за подарований незабутній день, емоції та настрій, за надану можливість нагадати один одному, що світ неможливий без фантазії і пригод.

З повагою й побажанням успіхів, спеціальна загальноосвітня школа міста Києва «Надія».

Прес-центр


From Зустріч з Маленьким принцем, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 12/18/2015 (2 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.