21 травня – День Європи в Україні!

Щороку у третю суботу травня наша держава відзначає День Європи в Україні. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи в Україні було встановлено у 2003 році указом тодішнього президента Леоніда Кучми. Свято було засноване з урахуванням стратегічного курсу України на зближення з Європейським Союзом та подальший вступ до ЄС.

Нині для українців цей день набув особливого значення, адже нашу країну та Європейський Союз єднають не лише спільні цінності, культура та історія. Наразі, країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, помічниками та для багатьох –  прихистком та порятунком від російської агресії, а українські воїни стали для європейців міцним щитом, який боронить фактично всю Європу від рашистських завойовників.

Демократичні цінності та свободи закладені в ДНК українців. Україна непохитна в своєму виборі майбутнього – ми є частиною європейської родини та впевнено рухаємося до членства в Європейському союзі. Нагадаємо, що 28 лютого Україна офіційно подала до заявку про вступ до ЄС. Майбутнє членство в ЄС – це прагнення, яке об’єднало всю Україну і має підтримку в усіх регіонах нашої держави.

Сьогодні наша держава бореться за  європейські цінності й демократію. Важливо про це пам’ятати й вірити, що ми обов’язково переможемо!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.