«Український сніданок» на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

25 травня відбулася Українська сніданкова дискусія у Давосі – традиційний приватний захід, організований Фондом Віктора Пінчука та міжнародною інвестиційно-консалтинговою групою EastOne з нагоди Щорічної зустрічі ВЕФ. Участь у заході взяв Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк.

Серед спікерів події були Президент України Володимир Зеленський (у відеоформаті), модератор Фарід Закарія, ведучий програми Fareed Zakaria GPS на CNN, Роберта Метсола, Голова Європейського парламенту, Егілс Левітс, президент Латвії, Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, Занні Мінтон Беддоус, головна редакторка видання «The Economist», Тімоті Снайдер, професор історії Єльського університету, Ендрю Форрест, засновник і голова «Fortescue Metals Group», і Девід Рубінштейн, співзасновник і співголова «Carlyle Group», а також Джаред Коен, засновник і генеральний директор «Jigsaw». У залі також перебували очільники українських міст. Зокрема, серед присутніх був і  міський голова Києва Віталій Кличко.

Учасники дискусії обговорили, що поставлено на карту в Україні та як міжнародні партнери можуть якнайкраще підтримати Україну в її протистоянні російській агресії. Серед головних тем обговорення було питання про те, куди рухається війна, які кроки потрібно зробити вже зараз і якою є стратегічна перспектива майбутнього України, Європи та світу.

Нагадаємо, що Український сніданок (ланч) у Давосі проводиться щороку, починаючи з 2005 року, і має на меті промотувати Україну та об’єднувати разом українських та міжнародних лідерів.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.