6 вересня 2023 року об 11:00 відбудеться освітній онлайн-захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Львівської області.

Захід організовується Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». До участі в онлайн-лекції запрошуються жителі, громадські активісти, тапредставники громадських об’єднань з громад Львівської області, а саме: Жовківської, Бродівської, Рава-Руської, Добротвірської, Золочівської, Городоцької, Козівської, Оброщинської, Сокільницької, Жидачівської.

Для участі у заході потрібно зареєструватися посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/1TtbBLrZrZWB5g6riHUnvBiayg0L2Nh8ecyAqnsxm2Fw/edit

Підключитися до конференції Zoom Ви зможете за наступним посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/82013395040?pwd=RTJ5SmZ3K3VMS2RHZWZIU1NxWDdCZz09

Ідентифікатор конференції: 820 1339 5040

Код доступу: 612049

Лекція безкоштовна та проводиться =українською мовою.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів  «Правозахисна спілка інвалідів» в  рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття  владних рішень у партнерських  громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу  через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково  відображає погляди USAID та Уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.