8 березня – Міжнародний день боротьби за права жінок

8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Першочерговою суттю цього дня є виокремлення права жінок і привернення уваги до таких важливих питань, як гендерна рівність, забезпечення участі жінок в усіх сферах життя суспільства, в тому числі і в управлінні, боротьба з проявами сексизму, стереотипним мисленням та дискримінацією за ознакою статті, подолання проблем насильства різних видів щодо жінок та боротьбі за репродуктивні права.

Однак у роки радянського союзу день, що покликаний нагадувати про боротьбу жінок за свої права, про досягнення жінок у культурних, політичних, соціально-економічних сферах, перетворився в свято «жіночої краси, ніжності  та тюльпанів». Разом з тим цей день не є суто радянським святом і відзначається у багатьох країнах світу в різні дати відповідно до їхніх історичних і національних традицій.

Сьогодні ми вшановуємо вас, сильні жінки, вашу боротьбу за рівність та справедливість, вашу  рішучість, силу та наполегливість у досягненні цілей, планів та мрій!

Команда ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» вітає жіноцтво зі святом та зазначає, що і надалі буде працювати для того, щоб якомога більше жінок знали про власні права, а також уміли їх ефективно захищати та відстоювати.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.