“Аліса в країні чудес” в Одеському Національному Академічному театрі

В Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету 24 липня 2016 року відбулась дитяча балетна вистава “Аліса в країні чудес”. Це майже остання вистава в цьому сезоні, на котру прийшло дуже багато глядачів, дітей та дорослих. Дякуємо керівництво театру за надану можливість перегляду дітям з інвалідністю міста Одеси цієї вистави.

Найгарніша історична будівля театру, творча святкова атмосфера, гарні театральні костюми, відмінна гра акторів, гарне освітлення створили казкову культурно-творчу атмосферу для дітей та перенесли їх з активного літнього відпочинку в казкове дійство. Приємним є те, що діти з інвалідністю люблять відвідувати театри та інші культурно розважальні заходи. Дякуємо вихователям, опікунам, котрі активно допомагають дітям відвідувати такі міроприємства. Це дуже важливо для дітей, так як є ключовим елементом їх соціалізіції, інтеграції до звичайного життя в суспільстві. Дітям з інвалідністю є важливо розуміти, що вони включені в звичайні процеси життя суспільства, що про них не забувають, та вони є потрібними. Безбар’єрний доступ до культурного розвитку для усіх членів нашого суспільства є запорукою його гармонійності, та толерантного майбутнього.

Щиро дякуємо усім керівникам культурних, театральних установ та іншим організаціям з допомоги організації перегляду дітьми з інвалідністю вистав, концертів, екскурсій. Ми дбаємо за розвиток не лише тіла, але й душі та серця осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.