“Лебедине озеро” Львівського Національного Академічного театру опери та балету

21 липня 2016 року за сприяння керівництва Львівського Національного Академічного театру опери та балету діти з інвалідністю разом з їх батьками мали змогу відвідати чудову балетну виставу “Лебедине озеро”. Велику вдячність також висловлюємо співорганізвторам, що залучили дітей з батьками на перегляд вистави – БО “Центр Даун-синдром Помічник”.

Радо поділились враженнями батьки дітей з синдромомо дауна, діти котрих побували на виставі  “Лебедине озеро”, про те, що отримані враження були неперевершеними та неочікуваними. Музика, творча атмосфера, гра акторів дуже сподобалась та залишилась в серцях й пам’яті юнних глядачів. Діти емоційно приймали участь у перегляді, дружно плескали в лодоні, танцювали та раділи.

Щиро дякуємо керівництву  Львівського Національного Академічного театру опери та балету за надану можливість переглядів вистав в одному з найгарніших театрів України та світу для дітей з інвалідністю міста Львова. Це позитивно впливає на їх розвиток, є частиною їх реабілітації, соціалізації та інтеграції  до суспільства. Ми активно вболіваємо за рівність, доступність, безбарєрність усіх сьогоднішніх благ для дітей з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.