Англійська мова для осіб з інвалідністю26 травня 2020 року у форматі відеоуроку за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся черговий освітній семінар з курсу «Англійська мова для початківців» для осіб з інвалідністю.
Викладач курсу – Ольга Яресько.

Тема заняття : «Часи групи Perfect. Різниця між Past Simple I Past Perfect».

Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк звернувся з вітальним словом до слухачів курсу та побажав кожному сили, натхнення та мотивації на нелегкому шляху самовдосконалення та вивчення англійської мови.

Англійська мова стала невід’ємною частиною нашого повсякденного життя і якщо раніше знання англійської мови було додатковою вимогою чи перевагою, то зараз це як володіння комп’ютером – musthave. Саме тому людині, котра хоче бути успішною у сучасному світі варто інвестувати свій час і сили в навчання іноземної мови.

Завдяки чіткому та структурованому уроку від викладача курсу здобувачі освіти отримали інформацію у чому ж полягає різниця між часами Past Simple I Past Perfect, навчилися їх розрізняти та закріпили свої знання виконанням практичних завдань.

Нагадаємо, що метою курсу є здобуття практичних навичок спілкування англійською мовою та збільшення словникового запасу здобувачів освіти.

Наразі проект впроваджується на волонтерських засадах та шукає партнерів для розширення аудиторії та подальшого розвитку осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Одна думка про “Англійська мова для осіб з інвалідністю”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.