Хто не знає своєї історії не має майбутнього28 травня 2020 року за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся інклюзивний історичний батл для осіб з інвалідністю «Історичні місця міста Києва».
В якості вступу до вікторини з вітальним словом до учасників вікторини звернувся Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк, який побажав всім присутнім гарного настрою, дружньої атмосфери і перемоги.
Епіграфом до сьогоднішнього заходу модератор обрав вислів «Рослина без коріння всихає, людина без минулого не живе» та наголосив, що освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає сучасного, а без колишнього немає теперішнього, а та особа, яка не знає національної історії, ніколи не зможе зрозуміти свого народу й діяти на його благо.
Ведучою заходу стала психолог-гіпнотерапевт, експерт телеканалу Інтер та програми «Стосується кожного» – Татьяна Гайгель.
Запитання для вікторини ,а також блоки з цікавою історичною інформацією щодо київських споруд різних епох підготовлені практикуючим психологом в методі позитивної крос-культурної психотерапії – Любомиром Гайгелем.
Учасники інтелектуального змагання не тільки гарно провели час і випробували власні знання з історії, а й дізнатися більше цікавих фактів про історію рідного міста та пам’ятки архітектури, які в ньому знаходяться.
За результатами вікторини було оголошено переможців.
В якості заохочення переможці історичної вікторини одержали подарунки від партнерів заходу -ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів»

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.