Англійськамова для початківців
05 травня 2020 року у форматі відеоуроку за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся черговий освітній семінар з курсу «Англійськамова для початківців» для осіб з інвалідністю.
Викладач курсу – Яресько Ольга Сергіївна.

Нагадаємо, що метою курсу є здобуття практичних навичок спілкування англійською мовою та збільшення словникового запасу здобувачів освіти.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк акцентував увагу здобувачів освіти, що знання англійської мови, на сьогоднішній день, є не тільки вимогою часу, а й способом досягнення успіху.
Вивчення англійської мови – це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в успішності його завершення. Однією з найбільш сильних мотивацій для вивчення мови є отримання першого результату. Адже ніщо так відмінно не мотивує, як наявність позитивного результату при виконанні якої-небудь справи. Поступово прогрес буде ставати все помітнішим, а подальше навчання буде проходити тільки в задоволення. Адже з кожним новим заняттям процес засвоєння матеріалу здійснюється швидше, а значить, і вивчення мови буде просуватись набагато ефективніше.

Наразі навчання проходить у невеликих групах. Навчання у малих групах на заняттях іноземної мови сприяє подоланню мовних бар’єрів, усуненню сором’язливості та невпевненості осіб з інвалідністю у власних силах. Окрім цього, навчання в невеликих групах створює комфортні умови самого процесу, в ході якого у здобувача освіти є можливість удосконалювати вимову і спілкуватися з одногрупниками та викладачем на різні теми.
Зустрічі проходять один раз на тиждень ,тривалість зустрічі – півтори години.

Наразі проект впроваджується на волонтерських засадах та шукає партнерів для розширення аудиторії та подальшого розвитку осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.