Процедури державного фінансування для громадських об’єднань осіб з інвалідністю: як отримати грант з державного бюджету?

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» є одним із найактивніших ініціаторів запровадження конкурсних, конкурентоспроможних, демократичних та відкритих підходів надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю.
07 травня 2020 року відбулась відеоконференція на тему «Процедури державного фінансування для громадських об’єднань осіб з інвалідністю: як отримати грант з державного бюджету?», спікером якого виступила експертка Ukrainian Center for Independent Political Research Дар’я Сидоренко.
У вебінарі прийняли участь понад 50 представників громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

Учасники мали змогу дізнатися про:
етапи конкурсу на державне фінансування для ГО осіб з інвалідністю;
документи, які потрібно подавати;
проєкти для можливої реалізації;
конкурсну комісію;
етапи підписання договору;
дозволені витрати.

За результатами обговорення нових підходів до державного фінансування очевидним є те, що державну підтримку зможуть отримати більше організацій, з різних куточків країни, що до цього часу було просто неможливим.
Уряд, Міністерство соціальної політики і Фонд соціального захисту інвалідів нарешті зможуть звернуть увагу на ідеї і програми організацій зі всієї України, без запровадження рівних можливостей для організацій це було б неможливо.
Такі важливі заходи потрібно проводити частіше, це дозволить організаціям набути досвід підготовки документів для участі в конкурсі, для реалізації дієвих і важливих для людей з інвалідністю проєктів.

Приймайте участь у конкурсі!
Працюйте на результат!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.