Анонс 02 серпня 2023 року відбудеться освітній онлайн-захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії  з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Волинської області.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-лекцію для жителів, громадських активістів та представників громадських об’єднань громад-партнерок USAID «ГОВЕРЛА» Волинської області, а саме: Горохівської, Рожищенської, Любешіської, Шацької, Вишнівської, Володимирської, Зимнівської, Локачинської, Ківерцівської Боратинська.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2-aUTcjBYswKXUIXzE9aB6wgA_HDDi4Ok1q6szASUBY6hyQ/viewform

Підключитися до конференції Zoom

https://us06web.zoom.us/j/83725246657?pwd=cTROejVYT3ZGRXdOQjFOd242SXdGUT09

Ідентифікатор конференції: 837 2524 6657

Код доступу: 114882

Лекція безкоштовна та проводиться українською мовою.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID « ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.